17:41, 28 Вересня 2022

Луцька школа № 17 відзначає ювілей

Луцька загальноосвітня школа № 17 відзначає п’ятдесятиріччя. З цієї нагоди в актовому залі навчального закладу відбулися урочисті збори.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Привітати колектив школи завітала заступник Луцького міського голови Ірина Чебелюк. Вона зазначила, що 50 років – це досить поважний ювілей.

“Коли навчальний заклад у своїй історії переживає таку дату — це означає, що він робить значний вклад в історію міста та в долі тих людей, які поєднали своє життя зі школою. Сьогодні тут присутні випускники, педагоги, учні. Для вчителів школа — це частина життя. Це – емоції, які залишаться завжди у вашому серці, а кожен учень, який став випускником для вас особливий. Для директора – це теж своєрідна дистанція, адже школу він очолює уже 26 років та доклав чимало свої праці для усіх учасників навчального процесу”, – наголосила вона.

Колективу школи Ірина Чебелюк передала вітання від Луцького міського голови Ігоря Поліщука та побажала мирного неба, здоров’я, довголіття та благополуччя.

“Нехай кожен день, який дарує нам Господь прожити на нашій землі, пройде без звуків сирен та пострілів. Нехай кожен день принесе свій досвід, досягнення та малесеньку історію”, – зазначила вона.

Після вітального слова, Ірина Чебелюк вручила колективу школи почесну грамоту Луцького міського голови.

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: