22:45, 16 Лютого 2023

Луцька міська рада передала ще три позашляховики українським військовослужбовцям

Ще три рамні позашляховики KIA SORENTO передав сьогодні Луцький міський голова Ігор Поліщук волинським військовослужбовцям, які виконують бойові завдання із захисту територіальної цілісності нашої держави на Сході України. Два автомобілі поїдуть в розташування бійців окремого загону спеціального призначення «Любарт», що один — хлопцям із 63-ї окремої механізованої бригади.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

“Це наша чергова допомога для Збройних сил України від міської ради, – розповів Ігор Поліщук. – Всі автомобілі придбали за кошти, які працівники міської ради здають як одноденний заробіток. Усі машини у відносно хорошому стані та повністю обслужені”.

За словами міського голови, сьогодні частина загону “Любарт” виконує завдання в Бахмуті, тому, звичайно, вони потребують цих автомобілів: “Аналізуючи наше спілкування з військовими, ми робимо висновки, що найбільший запит від них сьогодні – це автомобілі та безпілотники, тому ми якраз намагаємося в таких напрямках працювати”.

“Загалом ми вже передали 28 автомобілів, які купували за кошти працівників міської ради та наших комунальних підприємств та установ культури, освіти, інших підрозділів. Допомоги вже надали більше як на 13 мільйонів гривень за фактично рік, який пройшов від повномасштабного вторгнення, і продовжуємо це робити. Адже є багато речей, які неможливо придбати за бюджетні кошти, ті ж самі автомобілі, є багато оперативних потреб у військових, які необхідно закривати вже сьогодні. Ми долучаємось до допомоги нашим військовослужбовцям, щоб ті завдання, які ставить перед ними командування, було виконувати легше та ефективніше. Робимо все, що залежить від нас для якомога швидшої перемоги”, – наголосив Ігор Поліщук.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: