11:38, 22 Грудня 2022

Луцьк представили у Польщі на XVI Міжнародній виставці-ярмарку «Ekogala 2022»

16-17 грудня представники Луцької міської ради – начальник відділу промоції міста управління туризму та промоції міста Богдан Каліш та начальник відділу розвитку підприємництва та торгівлі департаменту економічної політики Олена Оліфірович – відвідали партнерське місто Жешув (Республіка Польща), де взяли участь у XVI Міжнародній виставці-ярмарку високоякісної продукції «Ekogala 2022».

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Такі візити до партнерського міста вже стали традиційними. Завдяки їм напрацьовуються дружні й ділові зв’язки, народжуються креативні ідеї та реалізовуються цікаві бізнесові проекти.

Проте цьогорічний візит значно відрізнявся і був особливим. Адже попри святкову атмосферу Різдва і Нового року, навіть у Польщі відчувався холодний подих війни. І на цьому фоні особливо відчутним було тепло людських сердець, співчуття, бажання підтримати і допомогти.

На виставці-ярмарку ми розповідали про Луцьк і Україну, про життя в умовах війни, про незламність і боротьбу. Спілкувались з керівництвом і представниками влади Жешува, поляками, румунами, угорцями та представниками інших країн, які відвідували захід. І від усіх чули одне — “Тримайтеся! Слава Україні!”

В рамках Екогали представники влади Жешува та польські благодійники передали українським містам такі необхідні сьогодні генератори та павербанки. Зокрема Луцьку — два потужні дизельні генератори “Daewoo” на 8 кВт кожен.

До речі, нещодавно Жешув отримав від Президента України звання “місто-рятівник”.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: