11:32, 27 Грудня 2019

Луцьк потрапив у список ТОП-10 найперспективніших міст України

“Zruchno.Travel” представили топ-десятку українських міст, які мають найкращі перспективи для розвитку туризму 2020 року. До їх списку потрапив і Луцьк.

Про це йдеться на сайті “Zruchno.Travel”.

Київ, Львів, Одеса – безперечні лідери внутрішнього туризму в Україні. Але є і менш розкручені міста, які останнім часом докладають чимало зусиль для того, щоб здійснити прорив у вищу туристичну лігу. Напередодні нового 2020 року Zruchno.Travel за допомогою експертів визначив десять міст, які протягом минулого року заклали основу для найбільш динамічного розвитку місцевого туризму.

Лицарські турніри, шоу кінного театру, співи менестрелів, середньовічні танці – такими атракціями дивував своїх туристів Луцьк, відзначаючи протягом року ювілей з’їзду європейських монархів. Зараз тут активно розвивають бренд міського кликуна.

“Луцьк – невелике за територією та кількістю населення місто, та все ж дуже амбітне. В 2019 році ми вибороли звання другого за комфортністю міста в Україні. Будемо робити все можливе, аби зберегти цей статус, щоб наше місто було комфортним не лише для лучан, а й для його гостей. В наступному році плануємо збільшити кількість іноземних та внутрішніх туристів, розробити нові маршрути “Луцьк +”, здивувати Україну проведенням нових цікавих заходів, а зрештою і поборотись за звання культурної столиці”, – говорить Катерина Теліпська, начальник Управління туризму та промоції міста Луцьк

Відвідуваність: 250 тис. туристів на рік

Бюджет туристичної галузі у 2019 році: 1,5 млн грн

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: