16:27, 14 Травня 2024

Луцьк попрощався з військовослужбовцем Олександром Юзвою

Сьогодні у Кафедральному соборі Святої Трійці в Луцьку відбувся чин похорону Юзви Олександра Васильовича (16.12.1970 року народження), який був призваний на військову службу та загинув 2 травня під час виконання бойового завдання щодо захисту територіальної цілісності та незалежності України в районі населеного пункту Сергіївка Луганської області.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Провести військовослужбовця в останню дорогу прийшов секретар Луцької міської ради Юрій Безпятко, побратими, родина та лучани.

Військовий капелан, який особисто був знайомий із Олександром, у прощальній промові зазначив, що воїн до кінця свого подиху був вірним Україні.

“Ми проводжаємо того, хто не втік за кордон, не шукав іншого шляху, а пліч-о-пліч з побратимами стояв на захисті нашої держави. Сьогодні замість братніх обіймів, я вимушений говорити прощальні слова. Але за воїнів не можна говорити в минулому часі, вони живі та долучаються до небесного воїнства. Ми кажемо, що той, хто загинув у бою — не загинув, а залишився навіки в строю. Ми будемо його пам’ятати та будемо намагатись продовжувати його подвиг”, – наголосив священик.

Поховали Героя в секторі військових поховань на міському кладовищі у селі Гаразджа.

Щирі співчуття рідним і близьким воїна!

Вічна пам‘ять, честь і шана Герою!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: