17:54, 09 Вересня 2022

Луцьк попрощався із загиблими Героями Ігорем Бохонюком та Романом Волошкіним

Сьогодні наша громада віддала останню шану військовослужбовцям Ігорю Бохонюку та Роману Волошкіну. Відспівували воїнів у кафедральному соборі Святої Трійці.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Лучанин Бохонюк Ігор Євгенович 9 листопада 2020 року був призваний на військову службу за контрактом на посаду розвідника розвідувального відділення розвідувального взводу механізованого батальйону.

Помер 6 вересня в третій міській лікарні міста Миколаєва від поранень, отриманих під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Шевченкове Миколаївської області.

Волошкін Роман Сергійович був призваний на військову службу за мобiлiзацiєю на посаду номер обслуги мотопіхотного відділення мотопіхотного взводу мотопіхотної роти мотопіхотного батальйону.

Загинув 6 вересня в районі населеного пункту Безіменне Миколаївської області.

“Сьогодні наше місто застигло у великій скорботі, — сказав митрополит Луцький і Волинський Михаїл. – До когорти відспіваних нами раніше кращих синів України долучилося ще двоє волинських Героїв. Ми плачемо за ними, але при цьому розуміємо: їхня жертовність, їхній великий подвиг не були даремні, адже чуємо: звільнено місто, звільнене село, звільняється Україна. Тож нехай Господь прийме у свої небесні оселі рабів Божих Ігоря та Романа, а їхнім побратимам дасть силу і відвагу вигнати ворога з нашої землі”.

До молитви за упокій душі спочилих разом із духовенством, родиною долучилися бойові побратими та небайдужі лучани.

Після завершення панахиди домовини із тілами воїнів під звуки дзвонів і солдатської сурми прощальною ходою пронесли Театральним майданом. Біля фотостенду “Герої Небесної Сотні — Загинули за єдність України” траурна процесія зупинилася і виконала Державний Гімн.

Щирі співчуття рідним і близьким!

Вічна пам’ять та слава Героям!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: