12:35, 04 Жовтня 2022

Луцьк надасть звільненій Балаклії обладнання для водопостачання та каналізації

Луцьк допоможе Балаклії, надавши обладнання для відновлення водопостачання та каналізації від КП «Луцькводоканал».

Про це у «Фейсбук» повідомив Луцький міський голова Ігор Поліщук.

Звільнене від окупантів місто Балаклія під час окупації зазнало страшних руйнувань. Із 30 тисяч населення там лишилося близько половини мешканців, яких позбавили найнеобхіднішого – води, каналізації, електрики.

Окупанти зруйнували головну каналізаційно-насосну станцію, яка забезпечувала збір і перекачування стоків на очисні споруди. І тільки її відновлення може забезпечити постійну подачу води і відкачування стічних вод.

Тому військова адміністрація Балаклії та місцевий водоканал звернулися до водоканалів України за допомогою в пошуку обладнання відповідного типу, розміру і характеристик.

«КП «Луцькводоканал», маючи в наявності і в резерві обладнання такого типу, одразу відгукнулося на запит. Тому наразі ми передаємо Балаклії насосне обладнання у користування для відновлення роботи ГКНС, щоб люди отримали налагоджене водопостачання та каналізацію і могли повертатися до своїх домівок.

Також підприємство надасть Балаклії матеріальну допомогу розхідними матеріалами та комплектуючими для виконання робіт в системі водопостачання і водовідведення. Наразі стан міста настільки скрутний, що ані обладнання, ні комплектуючих там знайти неможливо», – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: