14:32, 05 Червня 2024

Луцьк – лідер в Україні з індексу якості обслуговування та послуг

Міжнародний республіканський інститут (МРІ) в Україні спільно з Соціологічною групою “Рейтинг” впродовж квітня-травня 2024-го року провели дев’яте всеукраїнське муніципальне опитування. Це поглиблене дослідження у сфері місцевого самоврядування в Україні, яке дає всесторонній аналіз ставлення громадян до органів місцевого самоврядування та надання комунальних послуг.

Про це повідомляють на сайті Луцькради.

Опитування проводили у 21 обласному центрі України, за винятком тих, що перебувають під контролем російських чи проросійських сил. Херсон виключили з вибірки через безпекову ситуацію, яка унеможливлювала особисте опитування. Вибірка включала 16 800 респондентів.

Луцьк у цьому рейтингу вчергове зайняв перше місце в Україні з індексу якості обслуговування та послуг, що визначений на основі 19 показників.

Луцьк – абсолютний лідер з оцінки якості водопостачання (86 % схвалення), опалення (80 % схвалення), вуличного освітлення (84 % схвалення), діяльності шкіл та садочків (72 % та 70 % схвалення відповідно), діяльності університетів, технікумів, коледжів (63 % схвалення).

Високо оцінюють лучани й послуги зі збору сміття (78 % схвалення), транспортної інфраструктури та громадського транспорту (71% схвалення) та роботи ЦНАПу (70% схвалення). Також позитивну оцінку отримали й медичні заклади (47 % схвалення, 34 % оцінюють середньо).

Луцький міський голова Ігор Поліщук подякував українським військовим за те, що у нашому місті та громаді ми можемо жити, працювати та досягати таких високих показників. Усім лучанам, які своєю щоденною працею створюють комфорт та затишок в нашому місті, працюють для його активного життя та розвитку. Усім працівникам комунальних підприємств, установ та закладів, підприємцям та підприємствам, які створюють робочі місця та наповнюють бюджет. Працівникам міської ради, депутатам та членам виконавчого комітету за те, що допомагають розвивати громаду.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: