09:12, 13 Вересня 2022

Лучанина покарали за надання послуг трансляції пропагандистських телеканалів

У  липні цього року співробітники відділу протидії кіберзлочинам у співпраці із працівниками Луцького районного управління поліції викрили 53-річного лучанина, який налаштовував обладнання для трансляції на території області та Луцька заборонених російських телевізійних каналів, зокрема, «Первый канал. Всемирная сеть», «РТР Планета», «НТВ», «ТНТ», «россия-24», «россия-1», «петербург-5» та інших.

Про це повідомляють на веб-сайті поліції Волині.

За цим фактом дізнавачі Луцького районного управління поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 361 (несанкціоноване втручання в роботу інформаційних (автоматизованих), електронних комунікаційних, інформаційно-комунікаційних систем, електронних комунікаційних мереж) Кримінального кодексу України та оголосили зловмиснику про підозру у скоєному злочині.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні  завершили, обвинувальний акт із матеріалами скерували до суду.

Луцький міськрайонний суд Волинської області визнав 53-річного лучанина винним у вчиненні кримінального правопорушення за ч. 1 ст. 361 Кримінального кодексу України та призначив покарання у вигляді позбавлення волі 1 рік з випробуванням – терміном на 1 рік.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: