19:53, 30 Жовтня 2019

Лучанин намагався переправити у Польщу старовинні монети

Фото ілюстративне

Фото ілюстративне

Прокуратура Волинської області здійснює процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні про вчинення мешканцем Луцька замаху на контрабанду культурних цінностей.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Волині.

Унаслідок проведення комплексу слідчих дій, в тому числі негласного характеру, задокументовали та припинили спробу незаконного переміщення громадянином через митний кордон України, шляхом відправлення міжнародних поштових відправлень до Республіки Польща, предметів нумізматики, що становлять культурну цінність, серед яких монети «Орт 1624 Георга Вільгельма», «Орт 1624 Сигізмунда ІІІ Ваза», «Дирхам Куфічний 819-999 Династії Саманідів».

Предмети старовини вилучили та після проведення експертиз передали на відповідальне зберігання до Волинського краєзнавчого музею.

З урахуванням зібраних доказів громадянину повідомили про підозру у вчиненні замаху на контрабанду (кримінальне правопорушення, передбачене ч.2 ст. 15, ч.1 ст. 201 КК України).

Триває досудове розслідування, встановлюються можливі спільники підозрюваного, а також джерела придбання ним предметів старовини.

За вчинення контрабанди санкцією ч.1 ст. 201 Кримінального кодексу України передбачають відповідальність у виді позбавлення волі на строк від 3 до 7 років.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: