19:22, 11 Квітня 2023

Лучани вшанували в’язнів концтаборів, які загинули у Другій світовій війні

11 квітня світова спільнота відзначає Міжнародний день звільнення в’язнів фашистських концтаборів. Метою відзначення цього дня є збереження пам’яті про трагічні події Другої Світової Війни, які забрали життя людей, що загинули у нацистських концтаборах, гетто та місцях примусового тримання.

Про це йдеться на сайті Луцької міськради.

Відтак сьогодні лучани зібралися на меморіальному комплексі “Вічна слава”, щоб покласти квіти до стели “Жертвам нацизму”. У заході взяли участь заступник міського голови Ірина Чебелюк, представники обласної влади та громадської ветеранської організації “Спілка в’язнів-жертв нацизму”.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: