17:18, 27 Квітня 2023

Лучани провели в останню дорогу загиблих Героїв Костянтина Кіріка та Михайла Федоровича

Мешканці нашої громади попрощалися з двома військовослужбовцями, які віддали свої життя у війні з російськими окупантами. У Кафедральному соборі Святої Трійці сьогодні, 27 квітня, відспівали Костянтина Кіріка та Михайла Федоровича.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Костянтин Кірік (16.08.1966 року народження) загинув 20 квітня в районі населеного пункту Микільське Донецької області.

Михайло Федорович (08.03.1967 року народження) загинув 22 квітня в районі населеного пункту Діброва Луганської області.

До спільної молитви за упокій душ спочилих воїнів разом із духовенством, родиною, бойовими побратимами, небайдужими громадянами долучився Луцький міський голова Ігор Поліщук та заступник голови Волинської обласної ради Григорій Пустовіт.

“Сьогодні до небесного легіону долучилися два мужні воїни, які у свій час прийняли виклик долі і стали на захист України, – сказав у скорботній промові військовий капелан Олександр Вронський. – Їх ніхто не побачив в багажнику автомобіля, який виїжджав за кордон, або в іншій формі вони не старалися уникнути своєї долі йти захищати Батьківщину. Вони прийняли цей виклик, бо знали, що за їхніми спинами – діти, родичі і вся наша держава. Сьогодні ці Герої покояться у храмі, але ми скорбимо і прощаємося тільки з їхніми тілами, бо знаємо, що їхні душі будуть жити вічно. Тож нехай Господь дарує захисникам Царство небесне, а нам допоможе вже найближчим часом побороти ворога-супостата, який прийшов на українську землю”.

Після завершення панахиди домовини з тілами Героїв прощальною ходою пронесли Театральним майданом. У цей момент лучани, віддаючи останню шану загиблим, утворили живий коридор і прихилили коліна перед захисниками. Біля фотостенду “Герої Небесної Сотні – Загинули за єдність України” скорботна процесія зупинилася і виконала Державний Гімн.

Костянтина Кіріка та Михайла Федоровича поховали на міському кладовищі у селі Гаразджа.

Щирі співчуття рідним та близьким.

Вічна пам’ять, честь і шана Героям!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: