16:28, 01 Грудня 2022

Лучани провели в останню дорогу загиблого Героя Івана Газюка

Жителі Луцької громади знову прощаються з військовослужбовцем, який віддав своє життя у війні з російськими окупантами. Сьогодні у Свято-Троїцькому кафедральному соборі відспівали 30-річного Івана Газюка.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Лучанин Іван Газюк був призваний на військову службу до складу військової частини на посаду головного сержанта 3-го штурмового взводу 2-ї штурмової роти штурмового батальйону. Загинув 25 листопада під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Бахмут Донецької області.

До спільної молитви за упокій душі спочилого воїна разом із духовенством, родиною, бойовими побратимами, небайдужими громадянами долучилися Луцький міський голова Ігор Поліщук та заступник голови Волинської обласної ради Григорій Пустовіт.

“Дорога скорботна родино, сьогодні вашому Івану мало би виповнитися 30 років і йому би співали “Многая літа!” Натомість він лежить у домовині і в церкві лунає “Вічная пам’ять”… На жаль, війна несе смерть, забирає у нас найкращих, найрідніших. Знайте, що ми всі сьогодні скорбимо разом із вами, бо для вас Іван – це рідний син, а для України – її Герой. Браття і сестри! Робіть усе, щоби підтримати в тяжкому горі цю родину та інші сім’ї, які втратили на війні своїх близьких, висловлюйте їм свою шану і повагу. А православна церква завжди молитиметься за наших захисників, які віддали своє життя за рідну землю”, – сказав декан Свято-Троїцького кафедрального собору протоієрей Микола Нецькар.

По завершенню богослужіння домовину з тілом Героя під звуки дзвонів і солдатської сурми пронесли Театральним майданом. Біля фотостенду “Герої Небесної Сотні – Загинули за єдність України” скорботна процесія зупинилася і виконала Державний Гімн.

Щирі співчуття рідним та близьким.

Вічна пам’ять, честь і шана Герою!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: