17:37, 18 листопада 2022

Лучани попрощалися із загиблими Героями Олександром Рижковим та Андрієм Толстокоровим

Жителі міської територіальної громади провели в останню дорогу двох полеглих на війні із загарбницькою росією захисників України. У Свято-Троїцькому кафедральному соборі відспівали Олександра Рижкова та Андрія Толстокорова.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Лучанин Рижков Олександр Васильович (17.11.1981 року народження) був призваний на військову службу по мобілізації 25 серпня 2022 року. Загинув 7 листопада в районі населеного пункту Бахмут Донецької області.

Толстокоров Андрій Сергійович (21.09.1982 року народження) був призваний на військову службу по мобілізації 17 березня 2022 року. Загинув 15 листопада під час виконання бойового завдання щодо захисту територіальної цілісності та незалежності України.

До спільної молитви за упокій душі спочилих воїнів разом із духовенством, родинами, бойовими побратимами, небайдужими громадянами долучилися Луцький міський голова Ігор Поліщук, заступник голови Волинської обласної ради Григорій Пустовіт.

“Дорогі родини, будьте сильні духом. Звичайно, це велике горе, яке довгий час нічим не залікуєш… Прийміть від нас усіх найщиріші співчуття. Повірте: ваша втрата – це також і наша втрата, наш біль і скорбота. Нехай Господь дасть вам сили пережити це страшне горе і наповнить душі гордістю за те, що саме ваші чоловіки не пожаліли свого життя, щоб захистити нашу рідну українську землю” , – сказав у скорботній промові декан Свято-Троїцького кафедрального собору протоієрей Микола Нецькар.

Після завершення богослужіння домовини з тілами Героїв під звуки дзвонів і солдатської сурми пронесли Театральним майданом. Біля фотостенду “Герої Небесної Сотні – Загинули за єдність України” скорботна процесія зупинилася і виконала Державний Гімн.

Щирі співчуття рідним та близьким.

Вічна пам’ять, честь та шана Героям!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: