19:20, 03 Січня 2019

Лучанин хоче взяти біля готелю «Noble» землю в оренду на 25 років

Фото з проекту торгово-офісного центру

Фото з проекту торгово-офісного центру

Лучанин, який хотів будувати на вулиці Кривий Вал торгово-офісний центр, хоче землю в оренду на 25 років.

Про це стало відомо з проекту рішення сесії міськради.

Депутати розглянуть проект рішення про поновлення договору оренди землі громадянину Валерію Феоктістову для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Кривий Вал, 37.

Громадянину можуть продовжити термін оренди земельної ділянки на вул. Кривий Вал, 37 строком на 25 років з дати закінчення договору оренди землі – до 17 січня 2044 року. Площа земельної ділянки – 0,0201 га, кадастровий номер 0710100000:11:048:0040. Цільове призначення – для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд.

Нагадаємо, 27 червня 2018 року Валерій Феоктістов звертався до Луцькради щодо надання дозволу на розробку проекту детального плану території в межах вулиць Кривий Вал, Глушець, Градний Узвіз, Гончарова, Паркова та Лесі Українки у місті Луцьку з метою зміни цільового призначення земельної ділянки, яка знаходиться на вулиці Кривий Вал, 37 під будівництво торгово-офісних приміщень, з подальшим врахуванням при внесенні до генерального плану міста що коригується.

На місці житлового будинку на вулиці Кривий Вал поряд з готелем «Noble» тоді хотіли будувати торгово-офісні приміщення. Тоді депутати не підтримали проект рішення.

Відповідно до генерального плану затвердженого у 2009 році, вказана земельна ділянка є територією перспективної громадської забудови.

Нагадаємо, також торговий центр хочуть побудувати на вулиці Лесі Українки. 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: