12:27, 02 Січня 2019

На Лесі Українки хочуть побудувати торговий центр

На вулиці Лесі Українки хочуть побудувати торговий центр біля суду.

Про це йдеться у проекті рішення сесії міської ради.

Депутати розглянуть проект рішення про надання ПП «КИЙ-Х» на умовах оренди земельної ділянки для будівництва та обслуговування торгового закладу на вул. Лесі Українки, 19-а (площею 0,0112 га).

Під час сесії вирішуватимуть, чи затвердити приватному підприємству «КИЙ-Х» технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Лесі Українки, 19-а, площею 0,0112 га, кадастровим номером 0710100000:11:131:0013, для будівництва та обслуговування торгового закладу.

Підприємству можуть надати земельну ділянку на умовах оренди строком на 10 років з дати укладення договору оренди землі.

Як повідомляли раніше представники цієї фірми, планують здійснити прибудову до існуючого житлового багатоквартирного будинку, оскільки площа ділянки занадто мала для розміщення окремої споруди. Для цього доведеться замурувати вікна у житловому будинку, тобто питання потрібно буде узгодити з мешканцями будинку. До слова, це ділянка навпроти Луцького міськрайонного суду.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: