17:25, 05 Червня 2019

Лучани взяли участь у творчому інклюзивному фестивалі «Разом ми зможемо більше». ФОТО

4 червня 2019 року колектив “Соняшник” громадської організації батьків дітей з синдромом Дауна та іншими порушеннями розвитку взяв участь у творчому інклюзивному фестивалі “Разом ми зможемо більше”, який проходив у місті Брест (Республіка Білорусь).

Про це йдеться на сайті Луцької міської ради.

Поїздка вихованців громадських організацій на фестиваль відбулась за сприяння управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луцької міської ради.

Це унікальний захід, адже він надає можливість дітям з особливими потребами розкрити свій творчий потенціал, привернути увагу суспільства до потреб неповносправних осіб та сприяти їх інтеграції в соціум.

Цьогоріч у фестивалі взяли участь більше 350 дітей із всіх регіонів Брестської області, 200 з них – це діти з вадами психофізичного розвитку та з інвалідністю. Вперше до фестивалю долучилися діти громадської організації «INCLUSIVE PRAKTICES» з Грузії.

Організатори свята – головне управління освіти Брестського облвиконкому та державний заклад освіти «Брестський обласний центр корекційно-розвиваючого навчання і реабілітації».

Учасникам фестивалю запропонували насичену та цікаву програму. Для дітей працювали яскраві інтреактивні майданчики: майстер-класи, кінестерапія, твістінг-шоу, розваги від аніматорів та ростових ляльок, катання верхи на конях, різноманітні фотозони.

Своїми творчими здібностями глядачів вразили учасники інклюзивного концерту. Хореографічні композиції вихованці громадської організації батьків дітей з синдром Дауна та іншими порушеннями розвитку подарувати присутнім багато позитивних емоцій.

Колектив «Соняшник» було відзначено дипломом головного управління освіти Брестського облвиконкому та подарунками.

Участь вихованців громадських організацій, котрі працюють з дітьми з особливими потребами, в міжнародних, всеукраїнських, обласних фестивалях передбачено в рамках соціального проекту «Соціальні послуги в громаді», який реалізується управлінням соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

 

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: