13:40, 10 Січня 2018

Лучани повернулися з незабутньої подорожі у Лапландію. ФОТО

Рига, Гельсінки, Талін та резиденція Санта Клауса – усе це мали нагоду побачити постійні покупці “Там Там”, які виграли путівку на дванадцяту річницю гіпермаркету.

Про це повідомляє прес-служба “Там Таму”.

Напередодні Різдва десятеро лучан повернулися з казкової подорожі, яку вони виграли завдяки покупкам у гіпермаркеті. Зустріти Новий рік зі справжнім Санта Клаусом може не кожен, але дитячу мрію потрібно втілювати у життя. Саме тому “Там Там” підійшов ретельно до вибору подарункового туру.

Шестеро лучан виграли путівки на двох на вісім днів на дванадцяту річницю гіпермаркету. Щоправда, одна пара не встигла виготовити документи, тож, на превеликий жаль вони не поїхали до Санти. Щасливці, які зустріли новий рік закордоном, побачили святковий Талін, Ригу, Хальсінги, покаталися на справжніх оленях й побували у будинку Санта Клауса.

«Враження від поїздки залишилися самими пречудовими. Відвідавши резиденцію Санта Клауса в Лапландії опиняєшся ніби у казці. Всі дитячі мрії спливають у пам’яті коли спілкуєшся з ельфами – помічниками. Дуже вдячні “Там Таму” за організацію поїздки, організатор не просто вручив путівки, а і оплатив додаткові екскурсії і потурбувався за трансфер до Львова і в зворотньому напрямку. Дуже приємно коли про тебе турбуються, що не часто трапляється в теперішній час. Всім бажаємо вигравати», – поділилася враженнями від поїздки Руслана Васильківська.

«Кажуть, на передодні нового року, трапляються дива. Дійсно, якщо віриш, диво трапляється. Моє диво допоміг мені здійснити гіпермаркет “Там Там”. Придбавши продуктів додому, виграла поїздку в Лапландію. В таке мало хто може повірити, але фортуна посміхається тим, хто вірить в удачу. Я дуже дякую дирекції гіпермаркету за такий новорічний подарунок. За найяскравіший, незабутній новий рік. Бажаю Вам процвітання, збільшення покупців, успішного розвитку», – додала Надія Горбатюк.

В свою чергу керівництво гіпермаркету “Там Там” запевнило що і надалі тішитиме своїх покупців чудовими розіграшами та вигідними пропозиціями, а також подякувало переможцям за яскраві, радісні світлини з казкової Лапландії.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: