14:30, 05 Жовтня 2020

Лучанам, які перебували на самоізоляції, виплатили понад 190 тисяч

Станом на кінець вересня 187 застрахованих осіб, з яких 26 медиків, перебували на самоізоляції під медичним наглядом – Луцьке міське відділення Фонду соціального страхування України компенсувало для них втрачений за цей час заробіток з метою протидії поширенню коронавірусної інфекції. З початку пандемії Луцьке міське відділення направило на такі допомоги 193,238 тисячі гривень.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Пройти оплачувану самоізоляцію працюючі українці можуть в разі безпосереднього контакту з хворим на COVID-19. Сума виплат від Фонду складе 50 % середнього доходу незалежного від тривалості страхового стажу та 100 % – для медичних працівників. Фонд здійснює фінансування, починаючи з шостого дня ізоляції, перші п’ять днів оплачуються роботодавцем.

Допомога по тимчасовій непрацездатності через ізоляцію від коронавірусної хвороби фінансується ФССУ на підставі лікарняного листка, виданого із зазначенням відповідної причини непрацездатності  за кодом 11. Нагадаємо, що на період карантину відкрити листок непрацездатності можливо у дистанційному режимі – для цього працівник має телефоном звернутись до свого сімейного лікаря.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: