11:51, 22 Березня 2018

Лучанам розкажуть, що потрібно знати про власну безпеку в умовах війни з Росією

Сьогодні, 22 березня, у Луцьку на файній гутірці з інструкторами тренінгового центру військово-патріотичної підготовки СРУБ Олександром Четверіковим та Миколою Фесенко будуть говорити про власну безпеку в умовах війни з Росією.

Про це повідомляють організатори.

Тема гутірки – “Безпека життєдіяльності людини”.

Олександр Четверіков – інструктор з бойової та спеціальної підготовки. Викладач екстремології в Університеті ефективного розвитку та старший викладач курсів тілоохоронців в Інституті підготовки кадрів промисловості при Міністерстві промислової політики України м. Київ. Є членом Міжнародної антитерористичної єдності та Міжнародної асоціації детективів. Начальник департаменту поліцейського центру бойових мистецтв «Закон та Порядок». Офіційний представник та інструктор: International Association of Close Protection Officers, International Close Protection Training Association.

Микола Фесенко – інструктор із рукопашного бою. Освіта вища, психолог. Бойовими мистецтвами займається з 1987 року. Інструктор СРУБ 3-го рівня з рукопашного бою. Досягнення – 2-ге місце на чемпіонаті світу по кікбоксингу.

Початок – о 18:00 у магазині туристичного спорядження “Альпініст” (проспект Василя Мойсея, 2).

Організатор – Волинська Фундація.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: