13:33, 05 Жовтня 2020

Лучанам нагадують про можливість уточнення попереднього списку виборців

Для проведення місцевих виборів 25 жовтня списки виборців виготовлять на основі даних Державного реєстру виборців.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Дільничні виборчі комісії, які будуть утворені до 9 жовтня включно, мають доставити іменні запрошення кожному виборцю не пізніше 15 жовтня. Із попереднім списком виборців можна буде ознайомитися в приміщенні дільничної виборчої комісії з 14 жовтня.

Нагадують, що подати заяву про уточнення попереднього списку виборців до відділу ведення Реєстру виборців або ж до дільничної виборчої комісії можна не пізніше, ніж за п’ять дів до дня голосування – до 19 жовтня включно. Адміністративний позов про уточнення списку виборців може бути поданий не пізніше, ніж за два дня до дня голосування – до 22 жовтня включно.

Заяву можна подати як особисто, так і в електронній формі. До заяви необхідно додати паспорт та документи, які підтверджують відповідні зміни.

Заява в електронному вигляді створюється шляхом заповнення виборцем відповідної форми на веб-сайті Державного реєстру виборців із застосуванням кваліфікованого електронного підпису у “Кабінеті виборця” у закладці “Заяви, запити”.

Перевірити правильність внесення своїх персональних даних до бази даних Державного реєстру виборів можна і за допомогою інтернет-ресурсу “Кабінет виборця” на сайті Державного реєстру виборців.

Для забезпечення зручності звернень громадян відділ ведення Державного реєстру виборців Луцької міської ради працюватиме під час виборчої кампанії у святкові та вихідні дні з 9:00 до 17:00.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: