10:37, 10 Лютого 2020
Лучан запрошують зустрітись із земляком-брейкдансером світового масштабу
Брейкдансер із Луцька Андрій Слайковський поділиться із історією успіху 13 лютого о 18:00 у Молодіжному центрі Волині.
Про це інформує пресслужба центру.
В Україні Андрій має власну танцювальну школу “Iron City Breaking School”. Має власний бренд одягу (Iron City), якого є представником.
“Брейкдансер та засновник Iron City, переможець чемпіонтів Європи та Азії Андрій має 20 років досвіду у танцях та 14 років як викладач. Також він відомий за його “breaking name”, тобто псевдонімом для виступів “bboy Andre”, – повідомляють організатори.
Він виграв кілька чемпіонатів на Всесвітньому міжнародному вуличному танцю. Зокрема у Кореї, Тайвані, Шанхаї, Гонконзі, Словенії, Словаччині. Має близько десятки нагород та звань. Був суддею та гостем на подіях вуличних танців.
Андрій має велетенський досвід викладання хіп-хопу. Він був інструктором вуличних танців у Пекінській сучасній музичній консерваторії. П’ять років вів клас професійного балету, був старшим балетним інструктором.
Лучан запрошують на захід “Історія Успіху: Як із андеграунду вийти на всесвітній рівень?”
Реєстрація за посиланням https://cutt.ly/QrSy1UN.
Залишити відповідь