14:07, 06 Квітня 2019

Лучан запрошують на заходи до Всесвітнього дня здоров’я

13 квітня, у рамках відзначення Тижня громадського здоров’я та Всесвітнього дня здоров’я, у Луцьку відбудуться заходи, покликані збільшити прихильність громади Волині та до здорового способу життя.

Про це повідомляють на сайті Луцькради.

Лучан та гостей міста запрошують завітати до Центрального парку культури і відпочинку імені Лесі Українки, станьте учасником забігу та квесту «Активуй здоров’я». Усіх охочих чекають у суботу, 13 квітня, біля входу до Луцького зоопарку. Початок спортивних заходів о 10:30, початок квесту – о 12:00.

Волинський обласний центр здоров’я за сприяння управлінь охорони здоров’я облдержадміністрації та Луцької міської ради організовує:

 – Консультації з сімейними лікарями на території Центрального парку культури і відпочинку імені Лесі Українки щодо профілактики захворювань, а також вимірювання артеріального тиску, глюкози та холестерину крові, експрес-тести на ВІЛ-інфекцію. Усі консультації та аналізи – безплатні.

 – Спортивні заходи (розминка, забіг алеями парку та комплекс фізичних вправ) за ініціативної участі команди спортивний клуб «VIKING» Луцьк – для усіх бажаючих. Початок пробіжки о 10:30. Детальнішу інформацію читайте також на сторінках СК «VIKING» у “Фейсбук” та “Instagram”.

Для участі у квесті «Активуй здоров’я!» запрошують 12 команд (по 5 учасників у кожній), які попередньо зареєструються для участі (резерв – три команди). Учасникам пропонують пройти 12 визначених локацій, відповісти на питання та виконати завдання, які будуть стосуватися питань здоров’я та здорового способу життя. На кожній локації команда зможе набрати максимально 10 балів (у вигляді смайликів). Квест «Активуй здоров’я!» відбудется на території Луцького зоопарку, вхід на територію для учасників квесту – вільний. Переможців та учасників очікують призи та подарунки.

Кожна локація матиме окрему тематику, учасникам потрібно буде дати відповіді на запитання за темами, важливими щодо аспектів здоров’я:

 – Корисні та шкідливі звички.

 – Здорове харчування.

 – Роль вітамінів та мікроелементів.

 – Здоровий сон та позитивні емоції.

 – Рух – це життя.

 – Вода – та її значення для людини.

 – Важливість вакцинації.

 – Інфекції та що ми про них знаємо.

 – Неінфекційні захворювання.

 – ВІЛ/СНІД – небезпека, яка може стосуватися кожного.

 – Туберкульоз. Як не дати хворобі шансу.

– Наркоманія. Як не потрапити в залежність.

На кожну локацію запрошують долучитися партнерів, які виробляють чи продають продукцію, що має відношення до здоров’я чи здорового способу життя. Також запрошують до участі громадські організації відповідного спрямування, зокрема пропонують стати спонсорами заходу.

“Стартуємо біля входу у Луцький зоопарк! Чекаємо спортивних та активних, усіх, хто підтримує засади здорового способу життя!”, – кажуть організатори.

Реєстрація для участі у квесті за посиланням.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: