12:30, 22 листопада 2018

Лучан запрошують на андріївські вечорниці з гуртами «Давня Казка» та «Чачка»

До Луцька завітають гурти «Давня Казка» та «Чачка».

На вечорниці запрошують 12 грудня о 19:00.

Андріївські вечорниці – добра та давня українська традиція. Свято Андрія Первозванного вважається найбільшим передноворічним святом, а напередодні цього, тобто 12 грудня, прийнято збиратися на андріївські вечорниці.

За традицією, у цей вечір і ніч хлопці робили різноманітні дрібні капості дівчатам (викрадали і ховали предмети одягу, прикраси). Дівчата ж в цей час займалися таємним обрядом — проводили ворожіння на судженого і на результат майбутнього сімейного життя.

“Гурти “Давня Казка” та “Чачка” обрали собі за традицію кожного року вшановувати це свято запальними концертами та шоу-програмою. Отож на цей рік, підсилившись фольк-колективом “Чачка”, ми готуємо чудову концертну програму у Волинському обласному академічному музично-драматичному театрі імені Тараса Шевченка”, – кажуть організатори.

На відвідувачів чекає запальний концерт, а також: гадання, оповіді про свято, театралізовані постановки та чудовий настрій на весь рік. А незаміжнім дівчатам – поради, що робити в цей вечір, щоб знайти свого суженого-ряженого! Колективи виконуватимуть як авторські, народні так і повністю автентичні пісні!

Детальніше про подію за посиланням.

Придбати квитки: https://kasa.in.ua/andriivski-vecornici-z-davnou-kazkou-u-lucku.

Та в касі “#TikhonovAgency” (бар «П’ятниця», проспект Волі 17, щодня (крім четверга) з 11:00 до 19:00).

Довідки за телефоном: 0973768593.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: