18:52, 28 Червня 2022

Лучан закликають не складувати сміття під мурами Луцького замку

Уже не перший рік під стінами перлини Волині – Луцьким замком спостерігають, як частина мешканців приватного сектору здійснює складування різноманітного сміття.

Про це повідомляють на сторінці департаменту муніципальної варти Луцької міськради у «Фейсбук».

Відділ контролю за благоустроєм та санітарним станом міста департаменту муніципальної варти продовжує роботу щодо забезпечення дотримання п. п. 3.1.5 Правил благоустрою міста Луцька (суб’єкти благоустрою при поводженні з відходами зобов’язані мати чітко визначене місце для видалення і тимчасового захоронення відходів, контейнери (ємкості) для відходів) на території Старого міста, а саме:

– вул. Замковій;

– вул. Плитниці;

– вул. Драгоманова;

– вул. Данила Галицького;

– вул. Троїцькій;

– вул. Кафедральній;

– вул.  Кочерги;

– вул.  Караїмській;

– вул.  Галшки Гулевичівни.

Від завтра 29 червня проводитимуть роз’яснювальну роботу та видаватимуть приписи щодо встановлення контейнерів для побутових відходів, з метою забезпечення належного санітарного стану та естетичного вигляду вулиць, а також недопущення порушення Правил благоустрою міста Луцька, в тому числі запобігання утворення стихійних сміттєзвалищ біля Луцького замку.

Звертають увагу власників приватних домоволодінь, які не придбали індивідуальні контейнери – зробити це потрібно до 7 липня.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: