19:07, 19 Березня 2019

Лучан закликають приєднатися до флешмобу «Lots of socks» та підтримати «особливих» дітей

Лучанам та гостям міста пропонують одягнути непарні кольорові шкарпетки, які є не просто предметом одягу, а дуже важливим символом.

Про це інформує у мережі «Фейсбук» Олена Мельник.

21 березня в усьому світі відзначається Міжнародний день людини з синдромом Дауна і в цей день проходить масова акція «LOTS OF SOCKS». Кожній людині, яка хоче висловити солідарність з людьми із синдромом Дауна, пропонується вдягти в цей день яскраві різнокольорові непарні шкарпетки (це буде символізувати додаткову хромосому) і за допомогою такого незвичайного аксесуару відчути себе не таким, як усі. Відчути, як це — відрізнятися від інших.

Таким чином Ви підтримаєте дітей із синдромом Дауна та їх сім’ї, покажете своїм друзям і колегам, що ви готові прийняти особливих людей у своєму серці. Покажете собі і світу, що ви — частина позитивних змін в суспільстві, яке приймає таких людей на рівних.

«Шановні представники Луцької влади, депутати різного рівня, наші благодійники і меценати, наші партнери і друзі, волонтери і всі небайдужі люди! Запрошуємо приєднатись до акції !!! Придбати шкарпетки Ви зможете в організації «Даун-синдром» за адресою м.Луцьк, вул. Шопена,18, або зателефонувати за номерам тел.050-378-71-96. Будемо дуже раді зустрічі!!!», — йдеться у дописі.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: