15:18, 07 Травня 2019

Лучан закликають долучатись до тижня безпеки дорожнього руху

З 6 до 12 травня в Україні оголосили тиждень безпеки дорожнього руху. В Україні лише за минулий рік сталося більше 150 тисяч ДТП, в яких загинуло близко 3 500 людей і ще 31 тисяча травмованих. За даними ВООЗ, в світі смертність внаслідок ДТП з кожним роком зростає і нині становить в середньому 1,35 млн людей на рік. Тобто 3 700 людей в світі щодня гинуть в аваріях на дорогах. Також у звіті ВООЗ зазначається, що найчастіше в ДТП гинуть діти та молодь до 29 років.

Про це повідомляють на сайті Луцькради.

З метою привернення уваги суспільства до питання безпеки дорожнього руху зокрема в Україні, громадські активісти за підтримки партнерів та органів державної влади органіовують флешмоб, в якому може взяти участь кожен охочий.

Щоби стати учасником флешмобу, потрібно зняти коротке відео, на якому власним прикладом продемонструвати дотримання правил дорожнього руху та закликати інших дотримуватися цих правил. До участі запрошують усіх учасників дорожнього руху: пішоходів, водіїв, велосипедистів, пасажирів тощо.

Флешмоб стартував 6 травня і триватиме до 12 травня включно.

“Підключайтеся, запрошуйте знайомих, почнемо безпеку із себе. Безпека на дорогах – це відповідальність кожного з нас”, – йдеться у провідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: