11:00, 21 листопада 2019

«Lords of the Sound» з концертом «Grand Christmas» відвідає Львів та Рівне*

Волинянам пропонують відновити разом класичну європейську традицію відвідувати на Різдво концерти. Адже, саме музика здатна створити неймовірну, чарівну та незабутню різдвяно-новорічну атмосферу. Тому разом зі своїми рідними та друзями ви маєте обов’язково побувати на виступі легендарного, досить відомого за межами нашої країни, українського оркестру «Lords of the Sound».

Отримати піднесений настрій, доторкнутися до краси миті та наповнити свої серця теплом можна разом із найкращим квитковим оператором країни «TicketsBox». Вже зараз ви можете купити квиток за допомогою цього сервісу, достатньо перейти за посиланням, та обрати ваше місто https://rivne.ticketsbox.com/ua/lords-of-the-sound. На сайті квиткового оператора є квитки не тільки на культурні, але й на найактуальніші спортивні події країни.

Проведи незабутні передноворічні вечори разом з «Lords of the Sound»

Гармонія та гарний святковий настрій – це те, що ви зможете отримати на концерті оркестру «Lords of the Sound» в супроводі хору. Разом з ними на сцені будуть виступати солісти – відомі учасники вокальних шоу: Маргарита Мелешко, Ігор Петров, Ярослав Радіоненко. Крім цих виконавців на концерті будуть такожі інші спеціальні гості – це гурт «Шпилясті кобзарі» та Оксана Муха.

Лише на концерті публіка зможе дізнатись про ті сюрпризи та по-справжньому унікальні елементи, які для неї підготували «Lords of the Sound». Закохайтесь у віртуозних музикантів оркестру разом з «TicketsBox», як це вже зробити тисячі слухачів. Багато глядачів, що відвідали живі виступи музикантів, стали їх відданими фанатами.

«Grand Christmas» – концертна програма, у яку увійшли кращі різдвяні мелодії. Почути їх у виконанні Lords of the Sound ти маєш обов’язково, це принесе тобі натхнення та удачу в наступному році, адже Різдво приносить справжнє чудо в кожне серце. Квитки на концерт у Львові доступні за посиланням https://lviv.ticketsbox.com/ua/lords-of-the-sound/.

Стежте за афішею вашого міста разом з «TicketsBox»!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: