16:16, 06 Квітня 2018

Лісівники просять волинян не палити сухої трави

Весняні прибирання сільгоспугідь у нас, на жаль, досі нерідко завершуються спалюванням сухої трави. «Дика практика», до якої, між іншим, не вдаються ніде в цивілізованому світі, криє в собі велику небезпеку. Це не лише загибель усього живого, а й провокація пожеж. У тому числі – лісових.

Про це повідомляє прес-служба Волинського ОУЛМГ.

З допомогою навіть легенького вітерцю вогонь із лісогосподарських угідь може легко перекинутися на прилеглі лісові масиви. І тоді є небезпека справжнього лиха.

Все частіше у ЗМІ з’являються повідомлення про такі підпали. Лише днями про такий випадок біля Луцька повідомив на сторінці у “Фейсбук” начальник Волинського ОУЛМГ Олександр Кватирко. У луцьку горить поле.

Подібне лихо не оминуло жителів села Гірка Полонка Луцького р-ну. Було повідомлення про підпали безпосередньо у Луцьку. 

За порушення вимог пожежної безпеки передбачені штрафи. Сума – від десяти (170 гривень) до двадцяти (340 гривень) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

На посадових осіб накладають штраф від п’ятдесяти (850 гривень) до сімдесяти (1190 гривень) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Ті самі дії, вчинені в межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти (340 гривень) до сорока (680 гривень) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. А посадовці платитимуть від сімдесяти (1190 гривень) до ста (1700 гривень) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: