08:14, 24 Січня 2023

Ліміт критично низький: на Волині сьогодні застосовують графіки погодинного відключення електроенергії

Величина доведеного НЕК «Укренерго» добового ліміту на Волинь у вівторок становить лише 41 % від необхідної для повноцінного електрозабезпечення області. Величина ліміту є критично низькою. До прикладу, НЕК «Укренерго» доводило таку ж величину потужності після «блекауту» 23 листопада.

Про це у «Фейсбук» повідомляє ПрАТ «Волиньобленерго».

«У зв‘язку із критично низьким рівнем доведеного на область ліміту «Волиньобленерго» змушене збільшити тривалість перерв в електропостачанні.

Нагадуємо, що ліміт для кожної області визначає НЕК «Укренерго» у випадку, коли споживання є більшим, ніж можливості виробляти та доставляти електроенергію, та зважаючи на загальну ситуацію в енергосистемі України.

Звертаємо увагу волинян, що час початку відключення згідно графіку може здійснюватись на годину раніше від заявленого у зв’язку із високою імовірністю перевищення доведеного ліміту потужності, що не допускається.

У разі перевищення доведеного на область ліміту НЕК «Укренерго» може застосувати графіки аварійних вимкнень.

Актуальна інформація про час початку та закінчення перерви електропостачання у режимі реального часу із зазначенням назв населених пунктів, вулиць, будинків, корпусів тощо та назв перерв (планова, аварійна, застосування графіків обмеження споживачів) за посиланням.

Інформація у цьому розділі актуалізується кожні 30 хвилин.

Звертаємось до підприємств Волині та волинян по можливості самостійно зменшити власне споживання електроенергії у цей день та підтримати роботу енергосистеми України», – йдеться у повідомленні.

Графіки за посиланням.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: