23:23, 29 Березня 2020

Лікарня на Волині отримала медичне обладнання за понад два мільйони

Комунальному підприємству «Володимир-Волинське територіальне медичне об’єднання» за кошти міського бюджету придбали нове сучасне обладнання – відеогастроскоп і відеоколоноскоп фірми Pentax Medical (Японія) вартістю 2,296 мільйона гривень.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимир-Волинської міськради.

Закуплена техніка дає можливість проводити ендоскопічні обстеження на високому рівні та полегшує діагностику різноманітних захворювань шлунково-кишкового тракту. 27 березня відбулося введення обладнання в експлуатацію, що передбачало монтаж відеосистеми, перевірку комплектації, первинний запуск, інструктаж лікаря та медперсоналу.

«Це експертна японська відеосистема на платформі відеопроцесора IMAGINA з LED джерелом світла із можливістю фото- та відеофіксації ендоскопічного зображення. Основна функція, притаманна відеопроцесору, – віртуальна хромоскопія в режимі і-scan, HD зображення з новою матрицею. Дана відеосистема цілком відповідає чинним вимогам НСЗУ», – розповів про характеристики обладнання менеджер регіонального розвитку офіційного дистриб’ютора PENTAX в Україні ТОВ «Асека» Андрій Наконечний.

Обидва апарати потрібні для діагностики верхніх та нижніх відділів шлунково-кишкового тракту: відеогастроскоп та відеоколоноскоп допоможуть у верифікації діагнозів в гастроентерології, терапії та хірургії. Це високоякісне обладнання розширює спектр роботи лікаря-ендоскопіста від діагностичних до лікувальних процедур.

Медтехніка дасть змогу якісно і вчасно виявляти захворювання гастроентерологічного профілю та онкопатологію на ранніх стадіях серед населення.

«Це найсучасніше обладнання для дослідження шлунка, дванадцятипалої кишки та товстого кишківника, яке було вкрай необхідне для діагностування та лікування захворювань серед населення міста. Завдяки такій техніці не лише покращиться матеріально-технічна база лікарні, але й підвищиться якість лікувально-діагностичного процесу», – зазначила начальник відділу з питань охорони здоров’я виконавчого комітету міської ради Тетяна Ващук.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: