12:05, 09 листопада 2018

Лідер автомобілістів на єврономерах спалив свій «Range Rover». ВІДЕО

Керівник організації “Авто Євро Сила” Олег Ярошевич підпалив своє авто “Land Rover”, як знак протесту проти нового закону про розмитнення машин на європейських номерах, який ухвалила Верховна Рада.

Про це повідомляють на сторінці організації у “Фейсбук”.

“Коли я заявив на нашій акції про те, що спалю свій Ленд Ровер, якщо не проголосують нашу правку – це не був популізм чи піар! Це була свідома заява лідера, який розуміє, що для більшості людей, які купили право користування авто на європейській реєстрації за 1500 € , дешевше спалити своє авто ніж його купити та розмитнити за прийнятими сьогодні законами”, – йдеться у підписі до відео.

Коли я заявив на нашій акції про те, що спалю свій Ленд Ровер, якщо не проголосують нашу правку – це не був популізм чи піар! Це була свідома заява лідера, який розуміє, що для більшості людей, які купили право користування авто на європейській реєстрації за 1500€ , дешевше спалити своє авто ніж його купити та розмитнити за прийнятими сьогодні законами! Як лідер громади, який відповідально ставиться до всіх своїх заяв, в знак протесту спалюю своє авто! Автоєвросила

Опубліковано Авто Евро Сила Четвер, 8 листопад 2018 р.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: