12:22, 19 Червня 2018

Лучани, які вчасно не заплатять за воду, не зможуть отримати субсидію

КП “Луцькводоканал” закликає отримувачів субсидій  повністю розрахуватися за послуги водопостачання та водовідведення.

Про це повідомили в Луцькраді.

Комунальне підприємство “Луцькводоканал” закликає отримувачів субсидій повністю провести розрахунки за отриманні послуги водопостачання та водовідведення до 25 червня 2018 р. згідно виставлених рахунків за травень поточного року.

У разі утворення заборгованості (в тому числі часткової оплати згідно виставленого рахунку за попередній місяць) субсидію на наступний термін не призначатимуть. Тому, ті споживачі, які мають борги перед постачальниками комунальних послуг, ризикують не отримати субсидій на наступний період.

Також варто відмітити, що суми невикористаної субсидії за попередні періоди призначення (травень-2017 року до квітня 2018 року) повернуть до бюджету шляхом зняття з особових рахунків, і відобразять у рахунках за послуги водопостачання та водовідведення за червень 2018 року. Це пов’язано з тим, що з 1 травня 2018 року запровадили новий порядок надання субсидій. Відповідно, після закінчення строку отримання субсидії структурні підрозділи з питань соціального захисту населення самостійно здійснюють розрахунок субсидії на наступний період для домогосподарств, які отримували субсидію в попередньому періоді. Розрахунки проводяться у червні 2018 року.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: