13:49, 04 Серпня 2018

Відомий український поет презентував на «Бандерштаті» свою збірку. ФОТО

Дмитро Лазуткін – український поет, журналіст, телеведучий – сьогодні, 4 серпня, на «Бандерштаті» презентував збірку “Артерія”.

Автор читав свої вірші, які написані на різні тематики – любов, війну та людські почуття. Розпочав читання з поезії “Лабораторна робота”, де порівнював кров і любов. Дмитрові сподобалось реагування публіки, що він відзначив у проміжках між віршами.

Були зачитані тексти, що виконуються музичним проектом “Артерія”. Поет емоційно розповідав про події та людей, що були взяті за основу у віршах про бійців і війну. Також він сказав, що усі тексти написані на основі реальних подій.

Вірш “Польова кухня” був написаний після волонтерських поїздок у зону АТО.

“Трохи любові має бути у поета”, – зазначив Дмитро Лазуткін перед читанням віршів про кохання. Адже пишучи про жінок і це світле почуття любові не прогадаєш ніколи.

Вірш “Укрмова” був із ненормативною лексикою, про що автор попередив, адже “з пісні слів не викинеш”. Це саме той випадок, коли по назві не відразу зрозумієш про що там буде йтись.

“Монолог Марії Стюарт” був написаний від імені жінки, так званий експеримент у творчості Дмитра Лазуткіна.

Вірші про жінок завоювали увагу аудиторії, усі слухали із захопленням. Наприкінці зустрічі прозвучав найдовший текст автора “Тріатлон”.

“Можливо, поговоримо? Бо ризик прочитати півкнижки мене бентежить. Це ваш хитрий хід, я знаю, щоб не купувати збірку”, – сказав Дмитро.

Слухачі цікавились особистим життям та іншими творчими проектами поета (музичний проект “Артерія”).

Після презентації всі охочі мали змогу взяти автограф та зробити фото з автором.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: