20:45, 26 листопада 2020

Лави волинських прикордонників поповнилися новобранцями

Сьогодні в Луцькому прикордонному загоні новоприбулі військовослужбовці склали присягу на вірність Українському народові. 

Про це повідомляє прес-служба Луцького прикордонного загону.

26 новобранців вирішили пов’язати своє життя з охороною державних рубежів. Серед них 11 жінок, які теж уклали контракт на проходження військової служби у лавах Держприкордонслужби та направлені для подальшого виконання завдань в підрозділи кордону Луцького загону.

Інспектор прикордонної служби відділу «Світязь» Оксана Чак розповіла, що останні 10 років пропрацювала медичною сестрою у дитячому санаторії. Після закриття оздоровчого центру, вона усе ж таки вирішила змінити професію і пов’язати своє життя із почесною справою – захищати державні рубежі.

«Я давно думала про те, щоб стати прикордонницею, адже це престижна професія. Сьогодні я склала військову присягу і надалі буду сумлінно виконувати свої службові обов’язки. Я рада, що стала частиною прикордонної родини», – поділилася враженнями Оксана.

Колектив Луцького загону щиро вітає новоспечених прикордонників зі складанням Військової присяги та бажає усім міцного здоров’я, сили духу й успіхів у службі.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: