10:40, 03 Серпня 2022

Китай ввів торговельні санкції проти Тайваню через візит Пелосі

Влада Китаю оголосила про торговельні заходи проти Тайваню у зв’язку з візитом спікера Палати представників США Ненсі Пелосі на острів.

Як передає «Укрінформ», про це повідомляє «Al Jazeera».

Головне митне управління Китаю заявило про припинення імпорту харчових продуктів (тайванських цитрусових і деяких видів риби) через наявність пестицидів і коронавірусу в деяких вантажах, тоді як Міністерство торгівлі КНР заявило, що призупинило експорт піску до Тайваню відповідно до невизначених правових положень.

Крім того, управління Китаю у справах Тайваню окремо оголосило, що заборонить компаніям і окремим особам материкового Китаю здійснювати фінансові операції з двома тайванськими фондами, Тайванським фондом за демократію та Тайванським фондом міжнародного співробітництва та розвитку.

У понеділок китайська митниця заявила про внесення в “чорний” список понад 100 тайванських брендів продуктів харчування через те, що вони не продовжили свою експортну реєстрацію.

Спікер Палати представників американського Конгресу Ненсі Пелосі, яка вважається третьою людиною в структурі державної влади США, у вівторок прибула на Тайвань з візитом – попри погрози КНР про «наслідки» для США.

У Білому домі запевнили, що докладуть усіх зусиль, аби гарантувати безпеку американської делегації під час цієї поїздки.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: