16:50, 25 Грудня 2020

Квартира без балкону або навіщо насправді потрібен балкон

«Дивитися квартиру не буду, тому що немає балкона» – доволі популярна фраза-заперечення у середовищі покупців житлової нерухомості. Ні зручний район, ні середній поверх, ні хороший внутрішній стан не «спасають» «безбалконне» житло, яке у стереотипному сприйнятті наших людей відразу переходить у категорію неліквіду.

Про те чому потрібний балкон розповідає менеджер з продажу житлової нерухомості компанії “Атланта Нерухомість” Дмитро Хоміч. 

А знаєте, що саме найцікавіше? На пряме запитання, для чого людям балкон, більшість просто впадають у ступор із швидкою відповіддю («в смислі нашо – шоб був», «він просто має бути і все»), решта наводять аргументи типу «пити каву вранці за столиком, ввечері гарячий чай, насолоджуватись краєвидами», «сушити речі» і «використовувати в якості додаткового місця зберігання».

Сувора ж буденна реальність така – у нашій країні дуже і дуже небагато романтиків, для яких балкон є місцем релаксу, а багато людей сушать білизну на портативних сушарках, які можна розмістити у будь-якій кімнаті: і зручно, і сохне швидше (особливо взимку), і повітря в квартирі додатково зволожує.

Щодо альтернативних місць для зберігання – питань нема: вітчизняні балкони захаращують усім підряд із швидкістю росту валютного курсу. Інколи на балкон взагалі фізично не можна потрапити – масштаб непотребу, який тут назбирувався роками, інколи по-справжньому вражає.

“Тому, моя особиста порада така: так, наявність балкону можна вважати приємним бонусом (особливо там, де за рахунок балконної площі можна збільшити геометрію кімнати), але – не категоричним аргументом при ухваленні рішення стосовно можливої купівлі чи не купівлі певної квартири: подібне питання потрібно приймати більш комплексно”, — каже експерт.

Або – на основі консультації спеціаліста у сфері житлової нерухомості, яку, до речі, можна отримати за телефонами: (067) 4506979; (099) 4506979.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: