19:22, 11 Липня 2022

«Культурний наступ» володимирських волонтерів зібрав кошти для військових

10 липня у культурно-мистецькому центрі міста Володимира відбувся благодійний аукціон під назвою «Культурний наступ», який організували місцеві волонтерки Ольга Жигунова та Ірина Костюк з допомогою волонтера з Нововолинська Олександра Ільницького, а також керівництва ЗРП та очільниці КМЦ Оксани Спольської.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимирської міськради.

До аукціону долучилось чимало майстрів та художників, які безкорисливо надали свої вироби і твори для благодійності. З-поміж 37-ми лотів, які були виставлені на аукціон, здебільшого художні полотна, вишиті картини з актуальними нині патріотичними візерунками, а також предмети інтер’єру, іграшки, книги, футболки, прикраси, листівки із зображенням острова Зміїного і унікальний виріб з яєчної шкаралупи народного майстра Анатолія Бойка.

Частина з цих предметів раніше виставлялась на аукціоні, який тривав упродовж двох місяців на фейсбук-сторінці «Благодійна кава». Головна мета збору коштів – придбання автомобіля для 39-го ЗРП.

Під час відкриття аукціону ведучий заходу, яким виступив волонтер із Луцька Сергій Абрамчук, надав слово запрошеним гостям, серед яких заступник міського голови Андрій Гудим. У вітальному слові він відзначив, що одним із фронтів, на якому нині ведеться боротьба із ворогом, є в тому числі й культурний. Тому дуже символічно, що саме завдяки мистецьким виробам у володимирчан є нагода долучитись до благодійності та допомогти тим самим ЗСУ.

Користуючись нагодою, Андрій Гудим вручив чергову нагороду Заслуженому майстру народної творчості України, тричі національному та світовому рекордсмену Анатолію Бойку, який днями отримав диплом лауреата Всесвітньої культурної дипломатії та Всесвітній орден Золотої зірки «Культурна дипломатія». Цим орденом нагороджуються «кращі з кращих» – митці, артисти, спортсмени, культурні діячі, дипломати, які своїми досягненнями діяльністю і талантом прославляють Україну.

У підсумку благодійного аукціону, під час якого за окремі лоти велась справжня запекла боротьба, отримали 14 770 гривень. Додатково вдалось зібрати 2824 гривні з продажу кави, солодощів та лаванди. Волонтери підбили підсумки і двомісячного онлайн-аукціону, що тривав у «Фейсбук» – всього зібрали понад 62 тисячі гривень, які використають на придбання автомобіля для ЗРП.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: