21:49, 23 Грудня 2021

Культурна спадщина Волині відтепер на цифровій мапі України

За дорученням голови облдержадміністрації Юрія Погуляйка в області проведена інвентаризація пам’яток національного та місцевого значення. Понад 1500 тисячі об’єктів культурної спадщини Волині включені до Державного електронного реєстру пам’яток та будуть доступними у відкритих даних.

Про це інформують на сайті Волинської ОДА.

Загалом на території Волинської області під охороною держави перебуває 1529 нерухомих об’єктів культурної спадщини, з них 202 національного та 1327 місцевого значення.

Відтак, волинські пам’ятки археології, історії, монументального мистецтва, містобудування і архітектури інвентаризовані та на 100 % внесені до «Електронного реєстру пам’яток культурної спадщини України», створеного Міністерством культури та інформаційної політики України.

Місцерозташування, описова інформація, розміри та характеристики об’єктів з узагальненого державного Реєстру будуть опубліковані у вільному доступі всім охочим. Таким чином Волинь презентуватиме свою культурну спадщину не лише Україні, а й поза її межами.

До слова, на сьогодні інформація про об’єкти культурної спадщини області доступна на веб-сторінці управління культури, з питань релігій та національностей на офіційному сайті облдержадміністрації за посиланням.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: