17:26, 15 Червня 2023

КП «Володимиртепло» закликає комерційних споживачів провести повірку лічильника теплової енергії

Комунальне підприємство «Володимиртепло» інформує комерційних споживачів про необхідність проведення повірки лічильника теплової енергії. Повірку необхідно здійснити на вимогу Постанови КМУ від 4 червня, що забезпечує єдність вимірювань у державі в умовах воєнного та надзвичайного стану.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимирської міськради.

Періодичність проведення повірки не залежить від того, як часто використовувався лічильник і який об’єм тепла він порахував. Відповідно до чинного законодавства, здійснювати повірку лічильника необхідно один раз у чотири роки. Виконувати ці роботи можуть спеціалізовані підприємства, які виконують вимірювання і повірку «на місці» або у власній лабораторії.

Відсутність або несправність приладу обліку можуть завдати серйозних матеріальних збитків як постачальнику послуги, так і споживачеві. Саме тому, комунальне підприємство «Володимиртепло» висловлює вдячність тим комерційним абонентам, які здійснюють повірку у встановлені терміни та закликає інших комерційних споживачів вчасно здійснити повірку лічильника теплової енергії.

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: