15:30, 07 Липня 2022

КП «Володимир-Волинськтеплоенерго» оптимізує кількість котелень

Працівники комунального підприємства «Володимир-Волинськтеплоенерго» впроваджують низку заходів з оптимізації та підвищення ефективності системи централізованого теплопостачання міста.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимирської міськради.

Такі заходи дозволять вивести з експлуатації (у резерв) котельню на вул. Драгоманова, 39-К та приєднати споживачів до тепломереж котельні на вул. Устилузькій, 29-К.

Наразі розпочалися роботи із капітального ремонту тепломережі котельні, що розташована на вул. Устилузькій, 29-К, в районі Володимир-Волинського педагогічного фахового коледжу ім. А.Ю. Кримського та житлового будинку на вул. Драгоманова, 35.

Ці роботи виконують за кошти та силами підприємства з метою суттєвого зменшення рівня та підвищення ефективності використання енергоресурсів, та відмови від споживання природного газу. До того ж це дасть змогу покращити надання послуг із централізованого опалення через застосування нових попередньо ізольованих теплопроводів та в майбутньому знизити тариф.

До теплових мереж котельні, що на вул. Устилузькій, 29-К, приєднають житлові будинки на вул. Драгоманова, 35, 37, 52 і вул. Олекси Довбуша, 7А, а також музичний корпус Володимир-Волинського педагогічного фахового коледжу ім. А.Ю. Кримського, Дитячу художню школу, ЗДО №1 «Дзвіночок», стоматполіклініку та ТзОВ «РІЕЛТІ «ВН»».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: