09:40, 17 Березня 2020

КП «Луцькводоканал» змінює режим роботи через карантин

З метою попередження загрози поширення коронавірусу всі філії КП «Луцькводоканал», а також сервісний центр із обслуговування клієнтів “EVODA” переходять на закритий режим роботи та дистанційне обслуговування клієнтів починаючи із 17 березня.

Про це повідомили у прес-службі підприємства.

Будь-яку інформацію щодо діяльності підприємства ви можете отримати за телефоном кол-центру 28-40-40 в робочі дні з понеділка по п’ятницю. Також для передачі повідомлень можна використовувати “Viber” за номером 067-444-8-777 (передавати показники також можна за вказаним номером у форматі: код вулиці_№ будинку_№ квартири пробіл показник – цілодобово).

Усім клієнтам рекомендують використовувати сервіс «Особистий кабінет» за посиланням https://oc.vd.lutsk.ua, який дозволяє здійснювати оплату послуг підприємства та подавати показники лічильників у онлайн-режимі.

«Особистий кабінет» передбачає можливість обслуговування багатьох особових рахунків водночас, тому можна вносити і рахунки своїх рідних та близьких.

Наразі КП «Луцькводоканал» вживає усіх необхідних заходів для максимального обмеження контактів на території підприємства. Тому роботу щодо повірки лічильників і зняття показників на об’єктах споживачів також призупинять на період карантину. Ніяких санкцій за вимушену затримку не передбачили, окрім відключення послуг підприємства у разі виникнення заборгованостей.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: