13:33, 13 Жовтня 2021

КП «Луцькводоканал» придбав сучасне обладнання для оперативного і економного ремонту мереж

Підприємство «Луцькводоканал» продовжує оновлювати матеріально-технічну базу, аби полегшити і пришвидшити роботу аварійних бригад і виконувати складні види робіт власними силами, без залучення підрядних організацій. Ремонти на водопровідних мережах щодо заміні труб тепер відбуватимуться ще більш оперативно та без додаткових витрат.

Про це повідомили у прес-службі Луцької міськради.

Нещодавно на підприємстві придбали сучасне швейцарське та італійське обладнання, необхідне для спаювання поліпропіленових труб. У водопровідних мережах, вже більше тридцяти років, використовуються труби з поліпропілену. Однак їх обслуговування створювало чимало проблем для працівників. Більше того, підприємство не мало змоги власними силами виконувати певні види робіт з їх монтажу, перекладки, заміни чи санації. Тому доводилося залучати підрядні організації, що потребувало більше часу і збільшувало фінансові витрати.

“Закупівля відповідного новітнього обладнання дасть змогу підприємству працювати значно ефективніше, оперативно виконувати більший об’єм робіт, заощаджуючи при цьому кошти. Вже шестеро фахівців підприємства опановують роботу з новим обладнанням, аби професійно використовувати його у роботі”, — зазначають у міськраді.

Для проведення робіт на мережах використовуватимуть терморезисторний зварювальний апарат MSA 2.1, виробник — “Brutsch Elektronik AG” (Швейцарія) та стиковий зварювальний апарат з гідравлічним приводом “ТМ 315”, виробник — “Georg Fischer Omicron S.R.L” (Італія).

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: