20:03, 17 Квітня 2021

Ковельський фаховий медичний коледж відзначає 75-ту річницю

17 квітня 1946 року навчальний заклад розпочав писати свою історію. Впродовж семи з половиною десятиліть коледж залишається одним з найкращих професійних освітніх центрів міста.   

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

«Тут навчалося не одне покоління висококваліфікованих фахівців. Впевнений, що кожен випускник згадує той час із вдячністю і теплом у серці. Адже для багатьох коледж став стартовим майданчиком у подальшому житті  та професійній медичній кар’єрі.

І це, великою мірою,  завдячуючи прекрасним педагогам з власним баченням сучасної моделі освіти,  великим бажанням і можливостями навчати і виховувати сучасну молодь.

Давні традиції і активне сьогодення, пам’ять про минуле і далекоглядні перспективні плани на майбутнє – все це об’єднує сьогодні колектив коледжу, який очолює Олена Григола.

Хочу подякувати, що ви є активними учасниками міського життя. Не стоїте осторонь проблем громади, долучаєтесь до добрих справ, реалізації проектів.

Щиро вітаю колектив з ювілеєм!

Відчуваю гордість за те, що у Ковелі є такий навчальний заклад. Велике спасибі викладачам, випускникам, студентам за Ваш внесок у розвиток міста, за дуже відповідальну роботу, адже без медицини не може бути майбутнього.

Успіхів, натхнення, незмінної удачі та нових Вам перемог і досягнень!», – зазначає Ковельський міський голова Ігор Чайка.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: