20:48, 13 Грудня 2022

Ковельський центр професійно-технічної освіти відзначив 55-річчя

Учора день народження святкував Ковельський центр професійно-технічної освіти. Історія навчального закладу є однією із яскравих сторінок розвитку профтехосвіти Волині, що розпочалася 12 грудня 1967 року.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Центр виховав чимало хороших спеціалістів, дав путівку в життя багатьом ковельчанам. Тут працювали і працюють талановиті, творчі та віддані професійній освіті люди. Постійно удосконалюється навчально-виховний процес, модернізується матеріально-технічна база, створені комфортні умови для молоді, яка готова вчитись.

З 55-річчям колектив привітав начальник управління освіти Віктор Бичковський: “Дуже приємно розділити з вами радість свята. Передати найліпші зичення від керівництва міста, депутатського корпусу Ковельської міської ради. Побажати Вам здоров’я, мудрості, цілеспрямованості, терпіння, продовжуйте готували професіоналів та майстрів своєї справи”.

Він вручив Подяки міського голови. За досягнуті успіхи, високий професіоналізм, вагомий внесок у справу підготовки молодих робітничих кадрів відзначили Людмилу Маринчук – майстра виробничого навчання та Миколу Павляшика – старшого майстра.

Директор Сергій Антонюк розповів про здобутки Центру, висловив вдячність колегам за хорошу командну роботу, сумлінність, постійний творчий пошук та педагогічну майстерність.

На урочистості з нагоди ювілею зібрались нинішні учні, випускники, педагоги-ветерани, гості. Усім було що пригадати, поділитись спогадами. Говорили і про майбутнє закладу, його перспективи.

Поздоровлення перепліталися з чудовою концертною програмою. Настрою додали мистецькі колективи Ковеля. Свої номери подарували й вихованці ліцею, які підготували їх разом зі своїми наставниками.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: