19:43, 14 Березня 2019

Ковельські педагоги переймали досвід польських колег. ФОТО

Нещодавно делегація директорів навчальних закладів Ковеля на чолі з заступником міського голови Ігорем Прокопівим  перебували на стажуванні у  Варшаві у рамках міжнародної освітньої програми Еразмус+.

Про це йдеться на сайті Ковельської міськради.

Програма передбачає співпрацю ковельських педагогів з Академією економіко-гуманістичною у  Варшаві  та Таврійським національним університетом імені В.І.Вернадського.

Ковельчани вивчали методику написання проектів, мали можливість прослухати змістовні та цікаві лекції науковця, офіційного координатора заходу з української сторони Василя Байцима. Ознайомились з досвідом роботи польських  колег під час презентації діяльності директора освітнього товариства «Vizja» (приватний заклад освіти в передмісті Варшави) Міхала Ольчака та  у ході безпосереднього візиту до цієї приватної школи.

Оглянули будівництво ще одного корпусу Академії, що проходить згідно з європейськими стандартами та в рамках міжнародного проекту. У приміщенні нової будівлі, площею понад 30 тисяч метрів квадратних,  буде розташована філія освітнього товариства «Vizja», де учні будуть готуватись до здобуття професій під час продовження навчання в Академії.

Усі учасники ковельської делегації отримали сертифікати від ректора Академії Марії Сєрпінської та обговорили напрями майбутньої спільної діяльності з польськими колегами. Пріоритетним є підвищення комунікації учнів українських та польських закладів освіти, а також реалізація нових спільних освітніх проектів.

Довідково: Еразмус + – це програма Європейського Союзу, що підтримує стратегічні та інші напрямки співпраці, партнерства, заходи і мобільність у сфері освіти, професійної підготовки молоді.  Разом з понад 150 країнами світу Україна є партнером Програми.

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: