11:11, 03 Вересня 2022

Ковельські дитсадки готуються до прийому дітей

У Ковельській громаді на сьогодні працює три дитсадки, з понеділка до них доєднається стільки ж, а ще у трьох – активно готуються до прийому дітвори.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Бригади будівельників у двох ЗДО виконують ремонтні роботи в укриттях. Один заклад уже займається його естетичним оформленням. Аби діткам було затишно і комфортно перебувати під час тривоги, колектив дружно взявся за пензлі і став розмальовувати стіни.

Робота “кипить” і на подвір’ї. Прибирають, лагодять меблі. Кажуть, дуже приємно, що батьки відгукнулись на прохання мера, і привезли лавки, які дуже сьогодні потрібні.

За словами директора Ірини Леус, у них сформують сім одно- та різновікових груп. Найперше братимуть діток військовослужбовців, батьків, які працюють.

Інші малята, які мають бажання відвідувати заклад, зможуть це робити почергово: два тижні ходитимуть у садок, стільки ж перебуватимуть вдома. Це допоможе охопити якнайбільшу кількість малечі дошкільною освітою.

У ЗДО працюватимуть групи з інклюзивним навчанням. До слова, для дітей з особливими потребами в укритті облаштували рекреаційну кімнату. З ними займатиметься психолог та асистент вихователя.

Тепер маленьких відвідувачів зустрічатиме куточок шани і поваги, який присвячений нашим захисникам. Приділятимуть більше уваги патріотичному вихованню.

Загалом колектив перелаштовується до роботи у нових умовах. Заняття з цивільного захисту відбулося для персоналу. А далі вихователі навчатимуть діток правилам евакуації.

“Докладаємо зусиль, щоб всі укриття були комфортні, освітлені, мали необхідні меблі, санвузол. Робимо усе, аби дітям, особливо найменшим, було якомога зручніше перебувати там під час повітряної тривоги. На облаштування захисних споруд в закладах освіти громади (дитсадки, школи) з місцевого бюджету виділено уже майже чотири мільйони гривень. За необхідності кошти будуть додаватись”, – зазначає заступник міського голови Наталія Маленицька.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: