18:59, 17 Травня 2019

Ковельські авіамоделісти здобули перемогу на обласних змаганнях. ФОТО

На Волині майже півсотні школярів у складі 10 команд взяли участь у відкритих обласних змаганнях учнівської молоді з авіамодельного спорту, які проходили  на стадіоні ЗОШ № 7 міста Ковеля. 

Про це йдеться на сайті Ковельської міськради.

Свої доробки продемонстрували представники міст  Каменя-Каширського (3 команди), Ковеля (2 команди), Володимира-Волинського, Луцька, обласного Центру науково-технічної творчості учнівської молоді та Старовижівського району.

Вперше до Ковеля завітали юні авіамоделісти з міста Києва — троє вихованців Центру творчості дітей та юнацтва Святошинського району та двоє тренерів.

Учасників змагань привітали заступник директора Центру науково-технічної творчості учнівської молоді Волинської області Іван Цимбалюк, завідувач спортивно-технічним відділом ЦНТТУМ Ірина Гудько, також з вітальними словами виступив директор ЗОШ І-ІІІ ст. № 7 Валерій Кубай.

Представники команд виборювали нагороди у шести класах моделей:

«F-2-А» — швидкісний літак;

«F-2-В» — пілотажний літак;

«F-4-В» — копія, напівкопія літака;

«F-5-А» — радіокерована модель літака;

«F-2-D» — повітряний бій;

«метальний планер».

Турнір розпочався із запуску метальних планерів, де змагалися найменші учасники. Вихованець Ковельської міської станції юних техніків Роман Ворожко  виборов 3 місце. У перший польотний день пройшли також старти швидкісних та пілотажних  моделей та стендова оцінка копій і напівкопій літаків. Переможцями у відповідних класах моделей стали ковельчани Микита Дмитрук  (3 місце) та Юрій  Чепенюк  (2 місце).

Другого дня польотна програма була продовжена запусками у повітря радіокерованих моделей. Перемогу в цьому класі здобув вихованець станції юних техніків міста Ковеля Юрій Чепенюк. Короткочасна злива з градом перервала на деякий час запуски копій і напівкопій літаків. Проте, вона не завадила отримати срібну нагороду нашому земляку Арсену Ковальчуку.

У запеклій боротьбі срібло завоювала ковельчанка Ярослава Терещук.

У підсумку вихованці Ковельської міської станції юних техніків виступили найбільш успішно і здобули перемогу в командному заліку. Друге місце посіла команда обласного Центру науково-технічної творчості учнівської молоді. До трійки призерів доєдналися представники НВК № 2 – гімназія  м. Каменя-Каширського.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: