09:13, 14 Жовтня 2022

Ковельське МТМО придбало нове високотехнологічне обладнання

Уперше в Україні Ковельським МТМО придбано високотехнологічну систему екстракорпорального життєзабезпечення (ECLS) «Rotaflow II» шведської компанії «Getinge», яка є лідером серед виробників сучасного медичного обладнання.

Про це йдеться на сторінці Ковельського МТМО у «Фейсбук».

Екстракорпоральна мембранна оксигенація (ЕКМО) – це методика підтримки діяльності серця та легень у пацієнтів з серцевою та/чи дихальною недостатністю, в яких функція цих органів порушена досить тривалий час.

EКMO є незамінною, коли звичайні методи лікування уже не працюють. Апарат штучно насичує кров киснем і видаляє вуглекислий газ.

ЕКМО використовується для лікування зупинки серця, одночасно забезпечуючи кровообіг та оксигенацію. ЕКМО застосовують й для підтримки пацієнтів з гострою вірусною пневмонією, пов’язаної з COVID-19, у випадках, коли штучна вентиляція легень недостатня для підтримки рівня насичення крові киснем.

EКMO не виліковує хвороби серця та легень. Пацієнт живе завдяки цій системі, поки очікує на відновлення функцій органів чи на трансплантацію серця або легень.

«Система «Rotaflow II» вперше з’явилася на ринку медичного обладнання у 2021 році. Її застосування ставить надання медичної допомоги пацієнтам у Ковельському МТМО на якісно новий надсучасний рівень. Не зупиняємося на досягнутому. Працюємо заради порятунку людських життів, заради Перемоги», – зазначає Валентин Вітер, генеральний директор Ковельського МТМО.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: