17:55, 26 листопада 2021

Ковельська школа танцю «Ахат» успішно виступила на чемпіонаті України

Нещодавно у Києві відбувся чемпіонат  України зі східних та сучасних танців, де зібралися найсильніші конкурсантки з усієї країни. Перед змаганнями дівчата пройшли відбіркові тури.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Ковель представляла школа танцю «АХАТ» на чолі з керівником Вікторією Шилюк.

Боротьба була запеклою, адже на учасниць чекала шалена конкуренція. Незважаючи на це, вони успішно виступили на цих престижних змаганнях і стали чемпіонами в номінаціях: групи –  «класичний східний танець», «східних фольклор», «стріт шаабі (сучасні східні танці)», тріо –  «синхронний танець», «фольклор».

Крім цього, учениці школи здобули три срібних та сім бронзових медалей за сольні виступи, а також стали фіналістками змагань у деяких категоріях.

Ковельчанка Віолета Єрьоменко отримала титул віце-королеви чемпіонату України в категорії юніори (відкрита ліга).

«Ці змагання – головна подія року у житті танцівниць. Дівчата багато працювали, аби взяти участь у чемпіонаті. І багато з них досягли своєї мети. Я, як тренер, була безмежно цьому рада. Адже бачила, як вони старалися, боролися  зі своїми страхами та невпевненістю. Тепер, зважаючи на результати, пишаюся ними. Це – великий крок вперед.

Ми поверталися додому щасливими. Все пройшло чудово: місця, нагороди, відзнаки. Проте найголовніше те, що ми стали ще  більш дружніми. Саме спільні поїздки,  переживання, підтримка один одного зближують нас, надихають на нові звершення.

Щиро дякую моїй учениці Марії Орел за допомогу у підготовці наших дівчат до змагань. Батькам учасниць – за те, що підтримують дітей. Це нелегко як морально, так і фінансово. Безмежно вдячна за віру у мене, як наставника. Впевнена, що попереду у нас багато нових звершень. Адже головне не зміниться ніколи: ми любимо танець, проживаємо особливі емоції на сцені, несемо радість і позитив”, – каже керівник школи Вікторія Шилюк.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: